خوره فیلم
نقد و بررسی فیلم و سریال و ...
قالب وبلاگ


فرج الله سلحشور کارگردان سریال «حضرت یوسف(ع)» که به اتهام سرقت ادبی تحت محاکمه بود، دیروزـ ۲۰ فروردین ماه ـ در نشست خبری که با خبرنگاران مطبوعات و خبرگزاری‌ها داشت، اعلام کرد که دادگاه شعبه ۱۰۵۷ حکم برائت وی از این اتهام را صادر کرده است.

وی بعد از ادای توضیحاتی در مورد سریال بعدی که قرار است زندگی حضرت موسی (ع) را به تصویر بکشد گفت : اسپیلبرگ داستان موسی را با ۳۰۰ میلیون دلار بودجه می‌سازد ما نیز باید در مقابل تهاجمات آنها از خودمان دفاع کنیم و مقابلشان بایستیم؛[خدایا چرا به این بشر اینقدر اعتماد به نفس دادی که خودشو با اسپیلبرگ مقایسه میکنه] من حتی احتمال می‌دهم بعد از جنگ فرهنگی، کار به جنگ نظامی بکشد. [یه کلمه از مادر عروس] 

او سپس به انتقاد از برنامه‌‌های رسانه‌ی ملی پرداخت و گفت: [باز هم شروع شد ] چرا در شب‌های عید تلویزیون باید عده‌ای از بازیگران را از شب تا صبح به تلویزیون بیاورد تا حرف بزنند آیا به غیر از این است که هنر این افراد تنها ادا در آوردن است و خود آنها به این ادا درآوردن می‌گویند بازی کردن. ما به این مساله اعتراض داریم که چنین افرادی الگوی جوانان ما شوند.


او تاکید کرد: سینما برای اشاعه‌ی فحشا آمده و بالیوود و هالیوود نیز فقط می‌خواهند فرهنگ آمریکایی را اشاعه دهند و بقیه فرهنگ‌ها را مثل بلدوزر خاموش کنند. ما با فساد سینما کاری نداریم اما می‌گوییم چرا سینما فساد را ترویج می‌کند. من دلم برای کسانی می‌سوزد که فلان خانم و یا فلان آقا الگوی آنها است. ما با سینمای موجود دعوا نداریم بلکه با فرهنگی که ترویج می‌دهد دعوا داریم با تلویزیون هم همین طور؛ چرا یک زن باید در فیلمی عربده کشی و چاقو کشی کند.

سلحشور در ادامه صحبت‌هایش تصریح کرد: من به یکی از دوستانمان که فیلم مبتذل می‌سازد گفتم تو اگر بخواهی فیلم خوب بسازی نمی‌توانی چون از کوزه همان تراود که در اوست. شما حتی نماز و عزاداری را شعاری نشان می‌دهید.
[ چرا هیچکی اینو خاموش نمیکنه ]

دوشنبه 21 فروردین‌ماه سال 1391 ، 10:19 ق.ظ ، آرمین آران ، [ نظرات (6) ]
.: Weblog Themes By Armin Aran :.

لینک های مفید
پیوندهای روزانه
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 15998